№ 529 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення в перелік земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка підлягає продажу у власність”

20.12.2016 367

№ 529 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення в перелік  земельної  ділянки несільськогосподарського  призначення, яка підлягає продажу у власність”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХУІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 20.12.2016 року № 529

Про включення в перелік
земельної ділянки несільськогосподарського
призначення, яка підлягає продажу
у власність

Розглянувши заяви та матеріали про продаж орендованих земельних ділянок несільськогосподарського призначення, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол №45 від 1.12.2016 р.), керуючись статтями 127, 128 Земельного кодексу України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада в и р і ш и л а:
1. Включити в перелік земельні ділянки несільськогосподарського призначення, яка підлягає продажу у власність:
1.1. Лехкару Іллі Миколайовичу, прож. на вул. Дорошенка, 16, земельну ділянку площею 1468 кв. м. на вул. Фабричній, 38, кадастровий номер 4610600000:01:042:0289, для обслуговування нежитлового приміщення.
2. Фізичній особі, вказаній у пункті 1 цього рішення, звернутись у відділ оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради з метою укладення угод на фінансування робіт з проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок.
3. Істотною умовою угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки визначити наступне: «Сума авансового платежу повинна становити не більше 20 % вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки. Сума авансового внеску зараховується до ціни продажу земельної ділянки. У разі відмови покупця від укладення договору купівлі – продажу земельної ділянки сума авансового внеску не повертається».
4. Після поступлення коштів на визначений угодою на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки рахунок, міському голові міста Дрогобича (Т. Кучма) укласти у встановленому порядку угоди на проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок, що підлягають продажу.
5. Фізичній особі, вказаній у пункті 1 цього рішення, надати згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що підлягає викупу (якщо такий проект відсутній).
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту