Внесено зміни до затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

13.04.2018 415

Внесено зміни до затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

Повідомляємо, що сесією Дрогобицької міської ради прийнято рішення «Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та прийняття проекту регуляторного акту правил благоустрою м. Дрогобича» а саме, внесено зміни в додаток до рішення сесії Дрогобицької міської ради № 943 від 30.11.2017 року «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік».

Правила благоустрою території міста Дрогобича – є нормативно-правовим актом, яким встановлюється порядок благоустрою та утримання об’єктів благоустрою міста Дрогобича, визначаються правові, економічні, екологічні, соціальні та організаційні основи благоустрою. Стандартизація і нормування у сфері благоустрою  населених пунктів   здійснюються   з   метою   формування  сприятливого  для життєдіяльності людини середовища,  в умовах якого  забезпечуються захист  довкілля,  санітарне та епідемічне благополуччя населення, шляхом   розроблення   комплексу   взаємопов’язаних    нормативних документів,  якими визначаються взаємопогоджені вимоги до об’єктів благоустрою.

Даний регуляторний акт буде опубліковано на сайті дрогобицької міської ради  http://drohobych-rada.gov.ua/. Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дати опублікування за адресою м. Дрогобич, вул. Трускавецька, 4, 82100 та на ел. пошту departament_drb@ukr.net  – Департамент міського господарства.

Відділ правового забезпечення ДМР

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія