Депутати ДМР закликали Прем’єр-міністра України запобігти приватизації Дрогобицького солевиварювального заводу

06.03.2018 586

Депутати ДМР закликали Прем’єр-міністра України запобігти приватизації Дрогобицького солевиварювального заводу

На черговому засіданні сесії Дрогобицької міської ради, 6 березня, депутати ухвалили звернення щодо запобігання приватизації Дрогобицького солевиварювального заводу та адресували його Прем`єр-міністру України Володимиру Гройсману.

«Дрогобицька міська рада звертається до Вас від імені всієї громади древнього міста Дрогобича, яке у 2016 році відзначило 925-ий ювілей.

Приводом нашого звернення є можлива втрата одного із найстаріших підприємств нашого міста ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» (код ЄДРПОУ – 38831368), який внесений до Переліку об’єктів державної власності, що підлягають приватизації у 2017-2020 роках», — йдеться на початку звернення.

Депутати наголошують, що Дрогобицький солевиварювальний завод є унікальним виробником солі, оскільки солеваріння було економічною основою розвитку Дрогобича з найдавніших часів.

«Діюче Державне підприємство «Солевиварювальний Дрогобицький завод» прибуткове, однак потребує вкладення інвестицій, так як основні фонди та виробничі потужності зношені на 85-90%. Будівлі Комплексу – пам’ятки архітектури місцевого значення – аварійні.

Громада нашого міста розглядає комплексний розвиток таких цікавих туристичних об’єктів, які розміщені поруч: територія солевиварювального заводу з діючим підприємством і двох дерев’яних церков Святого Юра і Воздвиження Чесного Хреста – пам’яток архітектури національного значення, в т.ч. Церква Святого Юра у 2013 р. внесена до Списку Світової Спадщини ЮНЕСКО», — зазначають депутати у тексті звернення.

Окрім цього, збереження такого просторового середовища, на думку депутатів, буде також цікавим для промоції України у всьому світі.

Відтак депутати міської ради від імені громади міста Дрогобич звернулися до Володимира Гройсмана із проханням внести зміни до Переліку об’єктів державної власності, що підлягають приватизації у 2017-2020 роках, виключивши із нього Державне підприємство «Солевиварювальний Дрогобицький завод», код ЄРДПОУ – 38831368 та передати майновий комплекс підприємства Дрогобицькій міській раді.

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту