Звернення Дрогобицької міської комісії з питань ТЕБ та НС до броничан

13.06.2018 601

Звернення Дрогобицької міської комісії з питань ТЕБ та НС до броничан

Комісія з питань надзвичайних ситуацій та громада міста Дрогобича звертаються до Вас за розумінням та закликають до компромісного виходу з небезпечної та патової ситуації, яка створена блокуванням сміттєзвалища представниками Броницької громади.

Місто Дрогобич – це не тільки місто тих, хто проживає тут, це і ваше місто, де ви працюєте, реалізовуєте продукцію, купуєте, де проживають і навчаються ваші діти.

Складування та невивезення сміття з міста в літню пору може призвести до серйозних загроз розповсюдження інфекцій, що, своєю чергою, призведе до спалаху небезпечних хвороб та епідемій, а відтак постраждають і ваші діти та рідні.

Блокування сміттєзвалища несе пряму загрозу вашому селу через можливі пожежі та задимленість і недоступність проїзду пожежної техніки.

Ми усвідомлюємо, що питання ліквідації та рекультивації сміттєзвалища є надзвичайно актуальним та важливим. І воно вирішиться побудовою сміттєпереробного заводу у Львівському регіоні, будівництво якого розпочинається Львівською міською радою в цьому році. Іншого шляху немає.

Ми повинні розуміти, що ані міський голова, ані мешканці міста не є чарівниками, щоб в одну мить вирішити цю проблему. Тому звертаємось до вас і просимо розблокувати під’їзди до сміттєзвалища і дати можливість очистити наше з вами місто, провівши заплановані роботи з упорядкування цього об’єкту.

З повагою,
Міська комісія з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій Дрогобича

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту