Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

25.05.2018 341

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

На виконання статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», на підставі Законів України «Про оренду державного та комунального майна», «Про приватизацію державного і комунального майна», відділ оренди та приватизації комунального майна Виконавчого комітету Дрогобицької міської ради виносить на розгляд Дрогобицької міської ради проекти рішень «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна територіальної громади м. Дрогобича», «Про затвердження Положення про порядок приватизації комунального майна територіальної громади м. Дрогобича», «Про затвердження Положення про оренду комунального майна територіальної громади м. Дрогобича», «Про порядок проведення конкурсу на право оренди майна територіальної громади м.Дрогобича» . Рішення приймаються з метою вдосконалення процедури розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна територіальної громади м. Дрогобича та з метою вдосконалення порядку приватизації комунального майна територіальної громади м. Дрогобича, який спрямований на встановлення доцільного та ефективного використання майна комунальної власності.

Проект положень та аналізи регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Дрогобицької міської ради та у часописі «Галицька Зоря» протягом 5 днів з моменту оприлюднення повідомлення.

Зауваження та пропозиції прийматимуться впродовж 1 місяця з дня оприлюднення даного повідомлення за адресою: 82100, м. Дрогобич, пл. Ринок, 1,  каб. № 52, т. 22535.

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія