ПОРЯДОК ДЕННИЙ чергового засідання виконавчого комітету 21 листопада 2023 року 10.00 (світлиця)

13.11.2023 5322

ПОРЯДОК ДЕННИЙ чергового засідання виконавчого комітету 21 листопада 2023 року 10.00 (світлиця)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
чергового засідання виконавчого комітету
21 листопада 2023  року
10.00 (світлиця)

 1. Про затвердження прейскурантацін на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська лікарня № 3» Дрогобицької міської ради».

Доповідає: Володимир Чуба – начальник відділу охорони здоров’я.   

2.Про надання грошових допомог на поховання.

 1. Про затвердження подання в Дрогобицький міськрайонний суд,реєстрацію помічника дієздатноїфізичної особи.

Доповідає: Іван Терлецький – начальник управління соціального захисту населення.

 1. 4. Про забезпеченнядітей-сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування, спортивною та шкільною формою у закладах загальної середньої освіти Дрогобицької міської ради Львівської області.

Доповідає: Роман Грицай- начальник відділу освіти.

 1. Про вирішення питань, пов’язанихіз захистом прав дітей.
 2. Про надання малолітнійдитині статусу дитини- сироти.
 3. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних дійта збройних конфліктів.

Доповідає: Марія Костик – головний спеціаліст відділу-служба у справах дітей.

 1. Про розгляд заяви про вихідз членів особистого селянськогогосподарства.
 2. Про затвердження Актупро визначення безпідставно збережених коштів, які підлягають поверненню власнику землі від 07 листопада 2023 року № 8/1-23.

Доповідає: Маріанна Свідовська – начальник управління майна громади.

 1. Про внесення змін в додаток рішення виконавчого комітету від 04.10.2023 №248 «Про створення комісії з обстеження об’єктів,пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації, які розміщені на території Дрогобицької міської територіальної громади».
 2. Про внесення змін у додаток 1 рішення виконавчогокомітету від 15.08.2023 №195 «Про створення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Дрогобицької міської територіальної громади.

Доповідає: Ігор Юзьвяк – начальник відділу НС та ЦЗН.

 1. Про  передачу  матеріалів.
 2. Про передачу на баланс  витрат по обʼєкту:«Нове будівницво швидкозбірного каркасного багатоквартирного житлового будинкуна вул.П.Орлика в м.Дрогобич, Львівської області, для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».

Доповідає: Василь Бохонок – начальник КП “УКБ”.

14. Про переведення садового будинку у житловий будинок.

15. Про надання дозволу на влаштування благоустрою у пров. Південному, 20 в м. Дрогобич Львівської області до прилеглої земельної ділянки (кад. номер 4610600000:01:057:0113).

16. Про надання дозволу АБ «Укргазбанк» на влаштування благоустрою входу у приміщення відділення банку на вул. Трускавецька,3 в м. Дрогобич Львівської області.

17. Про надання дозволу гр. Височанській К.С. на влаштування благоустрою (заїзду) до земельної ділянки (кадастровий номер 4621282700:06:000:0195) в СТ «Прикарпаття» с. Дережичі Дрогобицького району Львівської області.

18. Про надання дозволу гр. Куць К.М. на влаштування благоустрою на вул. Війтівська Гора, 179/1 в м. Дрогобич Львівської області до прилеглої земельної ділянки (кад. номер 4610600000:01:018:0280).

19. Про надання дозволу на влаштування благоустрою території та парковки для легкових автомобілів на вул. Шептицького (біля будинку № 23) в м. Дрогобич Львівської області.

20. Про надання дозволу гр. Нелюбіну В.А. на влаштування благоустрою (майданчика для тимчасового паркування автомобілів) на вул. Грушевського, 1 в м. Стебник Львівської області.

Доповідає: Ігор Петранич  начальник відділу містобудування та архітектури.

 1. Про зміну договору наймужитлових приміщень.
 2. Про зарахування на квартирний облік у виконавчому комітетіДрогобицької міської ради, включення в списки осіб, які користуються правом позачергового та першочергового одержання житла.
 3. Про списання з балансубагатоквартирних будинків на вул. Шкільна, 2, вул. Осмомисла, 8 в м. Дрогобич.
 4. Про передачу на балансКП «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради 5 квартир комунальної власності   Дрогобицької міської територіальної громади на вул. Данилишиних, б. 59А в місті Трускавець.

   Доповідає: Андрій Паутинка – директор департаменту міського господарства.

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту