Про безкоштовну передачу матеріальних цінностей

15.06.2018 356

Про безкоштовну передачу  матеріальних  цінностей

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від ______________ р. № ____

Про безкоштовну передачу
матеріальних цінностей

Розглянувши клопотання начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (М. Оршанська), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 65 від 18.06.2018 р.), керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на безкоштовну передачу матеріальних цінностей на баланс Дрогобицького відділу поліції головного управління національної поліції у Львівській області, згідно з додатком №1.
2. Надати дозвіл виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на безкоштовну передачу матеріальних цінностей на баланс ОСББ «Світанок-Володар», згідно з дод. №2.
3. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради створити комісію з безкоштовної передачі матеріальних цінностей та провести передачу згідно з діючим законодавством.
4. Виконання даного рішення доручити відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (М.Оршанська).
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту