Про безкоштовну передачу матеріальних цінностей

16.05.2019 319

Про безкоштовну передачу  матеріальних  цінностей

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _________ № ____

Про безкоштовну передачу
матеріальних цінностей

Розглянувши клопотання начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (М. Оршанська), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 78 від 15.05.2019 р.), керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на безкоштовну передачу матеріальних цінностей на баланс управлінню праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради, згідно з додатком №1.
2. Надати дозвіл виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на безкоштовну передачу матеріальних цінностей на баланс Палацу дитячої та юнацької творчості м. Дрогобича, згідно з додатком №2.
3. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради створити комісію з безкоштовної передачі матеріальних цінностей та провести передачу згідно з діючим законодавством.
4. Виконання даного рішення доручити відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (М.Оршанській).
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту