Про безкоштовну передачу матеріальних цінностей

02.09.2019 719

Про безкоштовну передачу  матеріальних  цінностей

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _________ № ____

Про безкоштовну передачу
матеріальних цінностей

Розглянувши клопотання громадської організізації «Молодіжний простір Дрогобича», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 80 від 25.07.2019 р.), керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради на безкоштовну передачу матеріальних цінностей на баланс громадській організації «Молодіжний простір Дрогобича», рішення комісії – на розгляд ради, згідно з додатком №1.
2. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради створити комісію з безкоштовної передачі матеріальних цінностей та провести передачу згідно з діючим законодавством.
3. Виконання даного рішення доручити відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (П. Сушку).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту