Про взяття на облік громадян, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради

14.12.2020 1478

Про взяття на облік громадян, які  потребують надання житлового  приміщення з фондів житла для  тимчасового проживання у виконавчому  комітеті Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від _________ № ____

Про взяття на облік громадян, які
потребують надання житлового
приміщення з фондів житла для
тимчасового проживання у виконавчому
комітеті Дрогобицької міської ради

Розглянувши письмові звернення громадян, враховуючи рекомендації житлової комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради (протокол від 09.11. 2020 № 6), Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 582, пп. 2 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Зарахувати на облік громадян, які потребують надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання, внутрішньо переміщених осіб:
1.1. Гр. Коско Зінаїду Миколаївну, 1925 року народження, внутрішньо переміщену особу (довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи від 14.10.2014 № 1302000027, видана управлінням праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради). Місце проживання заявниці зареєстровано на вул. Болотникова, 25, кв. 18, м. Горлівка-7, Донецька область.
Склад сім’ї заявниці – одна особа.
Згідно з інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно у заявниці житло відсутнє.
Підстава: п. 2 Порядку надання в тимчасове користування житлових
приміщень з фондів житла для тимчасового проживання
внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою
Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 року № 582.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань, директора департаменту міського господарства Р. Москалика.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту