Про вивільнення земельної ділянки від самовільно встановленої малої архітектурної форми (металевих воріт) за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, с.Снятинка, вул. І.Франка, 68

14.01.2022 2753

Про вивільнення земельної ділянки  від самовільно встановленої малої архітектурної форми (металевих воріт) за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, с.Снятинка, вул. І.Франка, 68

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2022 року № ______

Про вивільнення земельної ділянки
від самовільно встановленої малої
архітектурної форми (металевих воріт)
за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н,
с.Снятинка, вул. І.Франка, 68

Розглянувши службову записку директора департаменту міського господарства Р.Пошивака від 10.01.2022 № 17 щодо самовільно встановленої малої архітектурної форми (металевих воріт) на вул. І.Франка, 68 в с. Снятинка Дрогобицького р-ну Львівської області (земельна ділянка належить до земель загального користування), за відсутності дозвільних документів у відділі містобудування та архітектури, відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності”, Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись пп. 7 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради повідомити власника малої архітектурної форми (металевих воріт) про вивільнення земельної ділянки, яка належить до земель загального користування за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, с.Снятинка, вул. І.Франка, 68, встановлених без дозвільних документів за власні кошти в двотижневий строк від публікації даного рішення на сайті Дрогобицької міської ради.
2. У випадку невиконання п.1. цього рішення КП «Служба муніципального управління» провести вивільнення території від малої архітектурної форми (металевих воріт), встановлених без дозвільних документів та залишити на збереження на території КП «Служба муніципального управління».
3. У випадку передбаченому п.2. цього рішення КП «Служба муніципального управління» повернути малу архітектурну форму (металеві ворота) лише після повного відшкодування витрат понесених у зв’язку з вивільненням земельної ділянки та її зберіганням.
4. Начальнику Дрогобицької ВП ГУНП у Львівські області забезпечити дотримання громадського порядку під час вивільненням земельної ділянки від малої архітектурної форми (металевих воріт) за вище зазначеною адресою.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Тарас Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту