Про вивільнення земельної ділянки від самовільно встановленої малої архітектурної форми (металевої огорожі) за адресою Львівська обл., м. Дрогобич, вул. М.Грушевського, 40

14.01.2022 2662

Про вивільнення земельної ділянки  від самовільно встановленої малої архітектурної форми (металевої огорожі) за адресою Львівська обл., м. Дрогобич,  вул. М.Грушевського, 40

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2022 року № ______

Про вивільнення земельної ділянки
від самовільно встановленої малої
архітектурної форми (металевої огорожі)
за адресою Львівська обл., м. Дрогобич,
вул. М.Грушевського, 40

Розглянувши службову записку директора департаменту міського господарства Р.Пошивака від 29.12.2021 № 1508 щодо самовільно встановленої металевої огорожі земельної ділянки на вул. М.Грушевського, 40 (земельна ділянка належить до земель комунальної власності), за відсутності дозвільних документів у відділі містобудування та архітектури, відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності”, Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою м. Дрогобича від 25.10.2013 № 1151, Правил влаштування огорож у м. Дрогобичі, затвердженого рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 06.11.2014 № 168, керуючись пп. 7 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради повідомити власника малої архітектурної форми (металевої огорожі) про вивільнення земельної ділянки, яка перебуває у комунальній власності за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. М.Грушевського, 40, встановленої без дозвільних документів за власні кошти в двотижневий строк від публікації даного рішення на сайті Дрогобицької міської ради.
2. У випадку невиконання п.1. цього рішення КП «Служба муніципального управління» провести вивільнення території від малої архітектурної форми (металевої огорожі), встановленої без дозвільних документів та залишити на збереження на території КП «Служба муніципального управління».
3. У випадку передбаченому п.2. цього рішення КП «Служба муніципального управління» повернути малу архітектурну форму (металеву огорожу) лише після повного відшкодування витрат понесених у зв’язку з вивільненням земельної ділянки та її зберіганням.
4. Начальнику Дрогобицької ВП ГУНП у Львівські області забезпечити дотримання громадського порядку під час вивільненням земельної ділянки від малої архітектурної форми (металевої огорожі) за вище зазначеною адресою.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту