Про видачу дубліката ордера на службове жиле приміщення

10.12.2021 2644

Про видачу дубліката ордера на службове жиле приміщення

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2021 року № ______

Про видачу дубліката ордера
на службове жиле приміщення

Розглянувши письмове звернення начальника Самбірської квартирно-експлуатаційної частини (району), враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради (протокол від 01.12.2021 № 11), керуючись ст. 58 Житлового кодексу України, пп. 2 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1.Видати дублікат взамін загубленого ордера, виданого згідно з рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 16.08.2017 № 182 “Про надання службової квартири Дрогобицького гарнізону” гр. Шубенічеву Андрію В’ячеславовичу на право вселення у службову Дрогобицького гарнізону квартиру № 9Б в житловому будинку № 36/2 на вул. Шевченка в місті Дрогобич, яка складається з однієї кімнати житловою площею 18,4 кв. м, склад сім’ї – одна особа: Шубенічев А.В. – заявник.
Квартира споруджена за кошти Міністерства оборони України та включена до числа службових Дрогобицького гарнізону згідно з рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 22.03.2007 № 91.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту