Про виділення додаткових коштів установам відділу охорони здоров´я

05.08.2016 558

Про виділення додаткових коштів установам відділу охорони здоров´я

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від   ____________  2016 № ____

Про виділення додаткових коштів

установам відділу охорони здоров´я

Беручи до уваги рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від ______2016 № __ «Про виділення додаткових коштів установам відділу охорони здоров’я», враховуючи значну незабезпеченість установ відділу охорони здоров´я асигнуваннями на оплату праці, з метою погашення кредиторської  заборгованості по заробітній платі працівників галузі за липень, враховуючи погодження постійної комісії ради з питань бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від _____2016 № __), керуючись п.23 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:

  1. Внести зміни до дохідної та видаткової частинзагального фонду бюджету м. Дрогобича на 2016 рік, згідно з додатками №№ 1, 2.
  2. 2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) внести відповідні зміни до розпису міського бюджету м.Дрогобича на 2016 рік.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

 

Міський голова                                                                                               Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту