Про визначення переліку об’єктів суспільнокорисних робіт для відбування правопорушниками адміністративних стягнень на підприємствах, організаціях та установах у м. Дрогобич на 2020 рік

04.11.2019 509

Про визначення  переліку об’єктів суспільнокорисних робіт для відбування  правопорушниками адміністративних  стягнень на підприємствах, організаціях  та установах у м. Дрогобич на 2020 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ____________ №______

Про визначення переліку об’єктів
суспільнокорисних робіт для відбування
правопорушниками адміністративних
стягнень на підприємствах, організаціях
та установах у м. Дрогобич на 2020 рік

Розглянувши листа Дрогобицького міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області від 15.10.2019 № 3139/Д/5/36-19 відповідно до ст. ст. 31-1, 183-1, 325-1, 325-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з метою залучення порушників до суспільнокорисної праці та вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Організувати у 2020 році за участю Дрогобицького міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області на підприємствах, в установах та організаціях комунальної та іншої форм власності суспільнокорисні роботи, які проводитимуться на території Дрогобицької міської ради та повинні мати суспільно корисну спрямованість, відповідати потребам територіальної громади і сприяти її соціальному розвитку.
2. Фінансування організації суспільнокорисних робіт, вказаних у п. 1 даного рішення, до яких залучаються особи, які будуть перебувати на обліку в Дрогобицькому міськрайонному відділі з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проводити за рахунок та в межах виділених бюджетних асигнувань на благоустрій міста на 2020р.
3. Визначити, що суспільнокорисні роботи повинні проводитись виключно на спеціально створених для цього тимчасових робочих місцях.
4. Затвердити перелік підприємств, установ та організацій комунальної власності, за участю яких планується організація суспільнокорисних робіт на території Дрогобицької міської ради (Додаток № 1).
5. Рекомендувати Дрогобицькому міськрайонному відділу з питань пробації філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області укласти договори на проведення суспільнокорисних робіт з підприємствами, установами і організаціями, які потребують залучення додаткової робочої сили на виконання таких робіт та здійснити направлення незайнятих громадян, за їх згодою.
6. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування п.1 даного рішення виключно в межах коштів затверджених міським бюджетом на 2020 рік на благоустрій міста.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія