Про визначення переліку об’єктів суспільно корисних робіт для відбування правопорушниками адміністративних стягнень на підприємствах Дрогобицької міської ради на 2022 рік

10.12.2021 2589

Про визначення  переліку об’єктів суспільно корисних робіт для відбування  правопорушниками адміністративних  стягнень на підприємствах  Дрогобицької міської ради на 2022 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2021 року № ______

Про визначення переліку об’єктів
суспільно корисних робіт для відбування
правопорушниками адміністративних
стягнень на підприємствах
Дрогобицької міської ради на 2022 рік

Розглянувши листа Дрогобицького районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області від 26.10.2021 № 3049/Д/5/36-21 відповідно до ст.ст. 31-1, 183-1, 325-1, 325-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з метою залучення порушників до суспільно корисної праці та вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Організувати у 2022 році за участю Дрогобицького районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області на підприємствах, в установах та організаціях комунальної та іншої форм власності суспільно корисні роботи, які проводитимуться на території Дрогобицької міської територіальної громади та повинні мати суспільно корисну спрямованість, відповідати потребам територіальної громади і сприяти її соціальному розвитку.
2. Фінансування організації суспільно корисних робіт, вказаних у п. 1 даного рішення, до яких залучаються особи, які будуть перебувати на обліку в Дрогобицькому районному відділі з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проводити за рахунок та в межах виділених бюджетних асигнувань на благоустрій території Дрогобицької міської територіальної громади на 2022 р.
3. Визначити, що суспільно корисні роботи повинні проводитись виключно на спеціально створених для цього тимчасових робочих місцях.
4. Затвердити перелік підприємств комунальної власності, за участю яких планується організація суспільно корисних робіт на території Дрогобицької міської територіальної громади згідно з додатком.
5. Рекомендувати Дрогобицькому районному відділу з питань пробації філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області укласти договори на проведення суспільно корисних робіт з підприємствами, які потребують залучення додаткової робочої сили на виконання таких робіт та здійснити направлення незайнятих громадян, за їх згодою.
6. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснювати фінансування п.1 даного рішення виключно в межах коштів затверджених місцевим бюджетом на 2022 рік на благоустрій території Дрогобицької міської територіальної громади.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту