Про виключення квартир з числа службових КП “Комбінат міського господарства” та Дрогобицького міського відділу УСБ України у Львівській області

12.04.2016 1174

Про виключення квартир з числа службових КП “Комбінат міського господарства” та Дрогобицького міського відділу УСБ України у Львівській області

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  ____________ №  _____

 

Про виключення квартир з числа

службових КП “Комбінат міського

господарства” та Дрогобицького

міського відділу УСБ України

у Львівській області

 

Розглянувши листи КП “Комбінат міського господарства”,  Дрогобицького міського відділу УСБ України у Львівській області, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради (протокол від 13.04.2016   № 4), керуючись пп. 35 п. ІУ Положення про порядок надання службових житлових приміщень і користування ними, затвердженого Постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988р. № 37, пп. 2 п. а ст. 30  Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:

  1. Виключити з числа службових КП “Комбінат міського господарства” квартиру-кімнату № 1“б” житловою площею 26,56 кв. м в трикімнатній квартирі № 1 житлового будинку № 5 на вул. Завалля в м. Дрогобичі, кухня та комунальні вигоди знаходяться в спільному користуванні.

Квартира включена до числа службових у відповідності до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.01.2012 № 14.

Наймач квартири Піхо Володимир Ярославович працює на підприємстві водієм з 2003 року. Квартира надана гр. Піхо В.Я. рішенням міськвиконкому від 24.04.2012 № 170.

Адміністрації КП “Житлово-експлуатаційне об’єднання” внести зміни в раніше укладений договір найму житлового приміщення з гр. Піхо Володимиром Ярославовичем, де замість службового житлового приміщення зазначити житлове приміщення в будинку державного житлового фонду.

Підстава: пп. 35 п. ІУ Положення про порядок надання службових

житлових приміщень і користування ними, затвердженого

Постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988р. № 37.

  1. Виключити з числа службових Дрогобицького міського відділу УСБ України у Львівській області квартиру № 1а в гуртожитку на вул. Грушевського, 19 в м. Дрогобич, дві кімнати житловою площею 30,5 кв. м, загальна площа квартири – 66,5 кв. м.

Квартира включена до числа службових Дрогобицького міського відділу УСБ України у Львівській області у відповідності до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.02.2016 № 27.

Наймач квартири Пантюхов Борис Олександрович працює на посаді начальника відділу з 2014 року. Квартира надана гр. Пантюхову Б.О. рішенням міськвиконкому від 17.03.2016 № 62.

Адміністрації КП “Житлово-експлуатаційне об’єднання” внести зміни в раніше укладений договір найму житлового приміщення з гр. Пантюховим Борисом Олександровичем, де замість службового житлового приміщення зазначити житлове приміщення в будинку державного житлового фонду.

Підстава: пп. 35 п. ІУ Положення про порядок надання службових

житлових приміщень і користування ними, затвердженого

Постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988р. № 37.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

 

Міський голова                                                                                 Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту