Про включення в перелік для продажу на земельних торгах земельної ділянки на вул. Северина Наливайка

11.08.2017 379

Про включення в перелік для продажу на земельних торгах земельної ділянки на вул. Северина Наливайка

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
__ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ___________ 2017 року № _____

Про включення в перелік
для продажу на земельних торгах
земельної ділянки на вул. Северина Наливайка

Розглянувши лист ТзОВ «Епіцентр К» (П. Михайлишин), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 67 від 08.08.2017 р.), керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про оцінку земель», «Про землеустрій», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Включити в перелік земельних ділянок, що підлягають продажу на земельних торгах, земельну ділянку:
1.1. Земельну ділянку площею 15 000 кв.м. на вул. Северина Наливайка, для будівництва та обслуговування нежитлових будівель громадської забудови (торговельного центру).
2. Надати дозвіл виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 15 000 кв.м. на вул. Северина Наливайка, для будівництва та обслуговування нежитлових будівель громадської забудови (торговельного центру).
3. Конкурсній комісії з підготовки лотів до продажу на земельних торгах, утвореній рішенням міської ради, вчинити необхідні дії для підготовки лоту, зазначеного в п.1 цього рішення, до проведення земельних торгів.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту