Про включення в перелік другого типу об’єктів комунальної власності Дрогобицької міської територіальної громади та надання дозволу на укладення договору оренди нежитлової будівлі за адресою: м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 26

11.10.2021 3730

Про включення в перелік другого типу  об’єктів комунальної  власності Дрогобицької  міської територіальної громади та надання дозволу на укладення договору оренди нежитлової будівлі за адресою: м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 26

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2021 року № ____

Про включення в перелік другого типу
об’єктів комунальної власності Дрогобицької
міської територіальної громади та надання дозволу
на укладення договору оренди нежитлової будівлі
за адресою: м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 26

Беручи до уваги звернення голови Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області, враховуючи протокол постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ 15 від 07.10.2021 року), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483, міська рада вирішила:
1. Включити в перелік об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлову будівлю комунальної власності Дрогобицької міської територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 26, площею 352,4 кв.м.
1.1 Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради надати дозвіл на укладення договору оренди нежитлового приміщення, яке є комунальною власністю Дрогобицької міської територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 26, площею 494,3 кв. м. з 01.01.2022 р. з Львівським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, терміном на 1 рік для розміщення особового складу кадру батальйону територіальної оборони (кадру військової частини А7079).
1.2. Розрахунок орендної плати для Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки здійснювати у розмірі 1,00 грн. без ПДВ в рік.
2. Зобов’язати орендаря, вказаного у даному рішенні, укласти договір оренди, відповідно до уточнених площ, згідно виготовленої технічної документації та експертної оцінки, здійснити страхування нежитлового приміщення, забезпечити утримання нежитлового приміщення та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
3. Виконання даного рішення доручити управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту