Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у власність

04.10.2016 400

Про включення в перелік  земельних  ділянок несільськогосподарського  призначення, які підлягають продажу  у власність

ДРОГОБИЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

__ сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від  ___________  2016 року  №  _____

Про включення в перелік

земельних  ділянок несільськогосподарського

призначення, які підлягають продажу

у власність

Розглянувши заяви та матеріали про включення в перелік для продажу орендованих земельних ділянок несільськогосподарського призначення, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних  відносин (протокол № 36 від 28.09.2016 р.),  керуючись  статтями  127, 128  Земельного  кодексу  України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», і   відповідно   до  п. 34 ст. 26 Закону  України “Про  місцеве   самоврядування  в  Україні” міська    рада в и р і ш и л а:

  1. Включити в перелік земельні ділянки несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у власність:

1.1. ТзОВ «УКРАЇНСЬКИЦ ЦЕНТР ЕНЕРГОРЕМОНТ» (І. Ковтун), земельну ділянку   площею  13047   кв.м. на вул. Раневицькій, 14, кадастровий номер 4610600000:01:053:0040, для обслуговування нежитлових будівель.

1.2.  Поптик Ользі Романівні, прож. на вул. Сагайдачного, 68, земельну ділянку   площею  126   кв.м. на  вул. Грушевського, 180а, кадастровий номер 4610600000:01:052:0132, для обслуговування нежитлової будівлі – торгового павільйону.

  1. Юридичній та фізичній особам, вказаним у пункті 1 цього рішення, звернутись у відділ оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради з метою укладення угод на фінансування робіт з проведення експертних грошових оцінок земельних  ділянок.

3. Істотною умовою угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки визначити наступне: «Сума авансового платежу повинна становити не більше 20 % вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки. Сума  авансового  внеску  зараховується  до ціни  продажу  земельної ділянки. У разі відмови покупця від укладення договору купівлі – продажу земельної  ділянки  сума  авансового   внеску   не повертається».     4. Після поступлення коштів на визначений угодою на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки рахунок, міському голові міста Дрогобича (Т. Кучма) укласти у встановленому порядку угоди на проведення  експертних грошових оцінок земельних ділянок, що підлягають продажу.

  1. Фізичній та юридичній особам, вказаним у пункті 1 цього рішення, надати згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що підлягає викупу (якщо такий проект відсутній).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова                                                                                Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту