Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у власність

17.10.2022 5344

Про включення в перелік  земельних ділянок несільськогосподарського  призначення, які підлягають продажу у власність

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про включення в перелік
земельних ділянок несільськогосподарського
призначення, які підлягають продажу
у власність

Розглянувши заяви фізичних осіб та матеріали про продаж орендованих земельних ділянок несільськогосподарського призначення, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 49 від 03.10.2022р.) керуючись статтями 127, 128 Земельного кодексу України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а:

1. Включити в перелік земельні ділянки несільськогосподарського призначення, якій підлягають продажу у власність:

1.1. Стечкевичу Юрію Семеновичу, прож. м. Стебник, земельну ділянку площею 198 кв. м. на вул. Грушевського, 2Н, м. Стебник, кадастровий номер 4610670500:01:004:0043, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
1.2. Бах-Бутрак Христині Андріївні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку площею 18 кв. м. на вул. Лесі Українки, 5/3, м. Дрогобич, кадастровий номер 4610600000:01:001:0243, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2. Фізичним особам, вказаним у пункті 1 цього рішення, звернутись в Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради з метою укладення угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
3. Істотною умовою угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки визначити наступне: «Сума авансового платежу повинна становити не більше 20 % вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки. Сума авансового внеску зараховується до ціни продажу земельної ділянки. У разі відмови покупця від укладення договору купівлі – продажу земельної ділянки сума авансового внеску не повертається».
4. Після поступлення коштів на визначений угодою на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки рахунок, міському голові міста Дрогобича (Т. Кучма) укласти у встановленому порядку угоду на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу.
5. Фізичним особам, вказаним у пункті 1 цього рішення, надати згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що підлягає викупу (якщо такий проект відсутній).
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту