Про включення в перелік земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на електронних земельних торгах та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

24.02.2023 5617

Про включення в перелік земельних ділянок,  право оренди яких підлягає продажу на електронних земельних торгах та надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про включення в перелік
земельних ділянок,
право оренди яких підлягає продажу на
електронних земельних торгах
та надання дозволу
на виготовлення технічної документації
із землеустрою щодо встановлення
(відновлення) меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості)

Розглянувши службову записку Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради та відділу містобудування та архітектури виконавчих органів Дрогобицької міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 54 від 05.01.2023 року), керуючись ч. 2 ст. 124, ст. 134 Земельного кодексу України, Законами України «Про оцінку земель», «Про землеустрій», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада в и р і ш и л а:

1. Включити до переліку земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на електронних земельних торгах, земельну ділянку площею 5571 кв. м. на вул. Самбірській, м. Дрогобич, кадастровий номер 4610600000:01:067:0072, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.
2. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку площею 5571 кв. м. на вул. Самбірській, м. Дрогобич, кадастровий номер 4610600000:01:067:0072, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, з метою підготовки лоту для проведення електронних земельних торгів.
3. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити фінансування підготовки лоту для проведення електронних земельних торгів.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту