Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у власність

15.06.2023 6116

Про включення в перелік  земельних ділянок несільськогосподарського  призначення, які підлягають продажу у власність

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 


Про включення в перелік
земельних ділянок несільськогосподарського
призначення, які підлягають продажу
у власність  

Розглянувши заяви фізичної та юридичної осіб, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних  відносин (протокол № 64 від 09.06.2023р.) керуючись статтями 127, 128 Земельного кодексу України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а:
1. Включити в перелік земельні ділянки несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у власність:

1.1. Середяку Миколі Петровичу, прож. с. Летня Дрогобицького району, земельну ділянку площею 19 кв. м. на вул. М. Грушевського, 8А,                   м. Стебник, кадастровий номер 4610670500:01:037:0028, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
1.2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Сапсан» (Р. Уневич),  земельну ділянку площею 4906 кв.м. на вул. Дрогобицькій, 127 в м. Стебник, кадастровий номер 4610670500:01:029:0003, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

2. Фізичній та юридичній особам, вказаним у пункті 1 цього рішення, звернутись в  Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради з метою укладення угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки.
3. Істотною умовою угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки визначити наступне: «Сума авансового платежу повинна становити не більше 20 % вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки. Сума  авансового  внеску  зараховується  до ціни  продажу  земельної ділянки. У разі відмови покупця від укладення договору купівлі – продажу земельної  ділянки  сума  авансового   внеску   не повертається».
4. Після поступлення коштів на визначений угодою на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки рахунок, міському голові міста Дрогобича (Т. Кучма) укласти у встановленому порядку угоду на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу.
5. Фізичній та юридичній особам, вказаним цього рішенні, надати згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що підлягає викупу (якщо такий проект відсутній).
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту