Про включення в перелік земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка підлягає продажу у власність

11.05.2020 783

Про включення в перелік  земельної ділянки несільськогосподарського  призначення, яка підлягає продажу у власність

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _______________ р. № ____

Про включення в перелік
земельної ділянки несільськогосподарського
призначення, яка підлягає продажу
у власність

Розглянувши заяву ТзОВ «Інтеко Сід» (Л. Левішко) та матеріали про продаж орендованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних  відносин (протокол № 144 від 07.05.2020р.), керуючись статтями 127, 128 Земельного  кодексу  України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, міська рада в и р і ш и л а:

1. Включити в перелік земельну ділянку несільськогосподарського призначення, яка підлягає продажу у власність:

1.1. ТзОВ «Інтеко Сід» (Л. Левішко), земельну ділянку площею 1776 кв. м. на вул. Стрийській, 266, кадастровий номер 4610600000:01:075:0041, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

2. Юридичній особі, вказаній у пункті 1 цього рішення, звернутись у відділ оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради з метою укладення угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки.

3. Істотною умовою угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки визначити наступне: «Сума авансового платежу повинна становити не більше 20 % вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки. Сума  авансового  внеску  зараховується  до ціни  продажу  земельної ділянки. У разі відмови покупця від укладення договору купівлі – продажу земельної  ділянки  сума  авансового   внеску   не повертається».

4. Після поступлення коштів на визначений угодою на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки рахунок, міському голові міста Дрогобича (Т. Кучма) укласти у встановленому порядку угоди на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянки, що підлягає продажу.

5. Юридичній особі, вказаній у пункті 1 цього рішення, надати згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що підлягає викупу (якщо такий проект відсутній).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія