Про включення в перелік земельної ділянки несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у власність

12.10.2020 1637

Про включення в перелік  земельної ділянки несільськогосподарського  призначення, які підлягають продажу у власність

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _____________ 2020 року № _____

Про включення в перелік
земельної ділянки несільськогосподарського
призначення, які підлягають продажу
у власність

Розглянувши заяву Поптик І.М. та матеріали про продаж орендованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних  відносин (протокол 149 від 02.10.2020р.), керуючись статтями 127, 128 Земельного  кодексу  України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, міська рада в и р і ш и л а:
1. Включити в перелік земельну ділянку несільськогосподарського призначення, яка підлягає продажу у власність:
1.1. Поптику Ігорю Михайловичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку площею 15 кв. м. на вул. Злуки, 4Д, кадастровий номер 4610600000:01:052:0148, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
2. Фізичній особі, вказаній у пункті 1 цього рішення, звернутись у відділ оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради з метою укладення угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки.
3. Істотною умовою угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки визначити наступне: «Сума авансового платежу повинна становити не більше 20 % вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки. Сума  авансового  внеску  зараховується  до ціни  продажу  земельної ділянки. У разі відмови покупця від укладення договору купівлі – продажу земельної  ділянки  сума  авансового   внеску   не повертається».
4. Після поступлення коштів на визначений угодою на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки рахунок, міському голові міста Дрогобича (Т. Кучма) укласти у встановленому порядку угоди на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянки, що підлягає продажу.
5. Фізичній особі, вказаним у пункті 1 цього рішення, надати згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що підлягає викупу (якщо такий проект відсутній).
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту