Про включення в перелік земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка підлягає продажу у власність

13.09.2022 5208

Про включення в перелік  земельної ділянки несільськогосподарського  призначення, яка підлягає продажу у власність

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про включення в перелік
земельної ділянки несільськогосподарського
призначення, яка підлягає продажу
у власність

Розглянувши заяву фізичної особи та матеріали про продаж орендованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 47 від 12.09.2022р.) керуючись статтями 127, 128 Земельного кодексу України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а:
1. Включити в перелік земельну ділянку несільськогосподарського призначення, яка підлягає продажу у власність:
1.1. Городиському Тарасу Івановичу, прож. м. Стебник, земельну ділянку площею 45 кв. м. на вул. Самбірській, 78/19, м. Дрогобич, кадастровий номер 4610600000:01:029:0035, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
2. Фізичній особі, вказаній у пункті 1 цього рішення, звернутись в Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради з метою укладення угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
3. Істотною умовою угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки визначити наступне: «Сума авансового платежу повинна становити не більше 20 % вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки. Сума авансового внеску зараховується до ціни продажу земельної ділянки. У разі відмови покупця від укладення договору купівлі – продажу земельної ділянки сума авансового внеску не повертається».
4. Після поступлення коштів на визначений угодою на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки рахунок, міському голові міста Дрогобича (Т. Кучма) укласти у встановленому порядку угоду на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу.
5. Фізичній особі, вказаній у пункті 1 цього рішення, надати згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що підлягає викупу (якщо такий проект відсутній).
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту