Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом (способом) викупу.

12.03.2020 1213

Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають   приватизації  шляхом (способом) викупу.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

Від _______________ № ___

Про включення в перелік об’єктів
комунальної власності, що підлягають
приватизації шляхом (способом) викупу.

Розглянувши заяву ФОП Яціва Сергія Богдановича щодо включення нежитлового приміщення у перелік об’єктів, що підлягають приватизації шляхом (способом) викупу, беручи до уваги позитивні рекомендації постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 92 від 05.03.2020 р.), керуючись п. 30 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про приватизацію державного і комунального майна”, міська рада вирішила :
1. Включити в перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації, шляхом (способом) викупу нежитлове приміщення площею 79,6 кв. м., яке знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Самбірська, 108а.
2. Здійснити приватизацію шляхом (способом) викупу нежитлового приміщення площею 79,6 кв. м., яке знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Самбірська, 108а. Викуп здійснює орендар Яців Сергій Богданович.
3. Відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради забезпечити внесення вказаного вище об`єкту в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою м. Дрогобича в особі Дрогобицької міської ради та провести подальшу приватизацію об’єкту.
4. Виконання даного рішення покласти на відділ оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Р. Росоха).
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту