Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону та про приватизацію нежитлової будівлі та приміщень шляхом аукціону

24.02.2023 5645

Про включення в перелік об’єктів  комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення  електронного аукціону та про приватизацію  нежитлової будівлі та приміщень шляхом аукціону

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про включення в перелік об’єктів
комунальної власності, які підлягають продажу
на конкурентних засадах шляхом проведення
електронного аукціону та про приватизацію
нежитлової будівлі та приміщень шляхом аукціону

З метою забезпечення прозорості та відкритості наповнення місцевого бюджету, беручи до уваги листа директора ДМГО «Спільнота взаємодопомоги «Наша хата» № 141/3-32 від 13.01.2023 р., листа начальника управління соціального захисту населення Дрогобицької міської ради № 3416/3-32 від 13.12.2022 р., службову записку начальника управління майна громади № 138 від 15.02.2023 р., враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 33 від 20.02.2023 р.), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про приватизацію державного і комунального майна”, Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 р. № 432, міська рада вирішила:
1.Виключити з Переліку першого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону та включити в перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону нежитлову будівлю, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Козловського, 81/1, площею 406,7 м. кв.
2.Включити в перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону нежитлове приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. В. Великого, 46, площею 33,4 м. кв.
3.Включити в перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону нежитлове приміщення, що знаходиться за адресою: м. Стебник, вул. Трускавецька, 20/2 , площею 349,7 м. кв.
4. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити:
4.1. здійснення приватизації шляхом електронного аукціону нежитлових приміщень та будівлі згідно п.п.1,2,3;
4.2. оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення ринкової вартості об’єктів нерухомого майна;
4.3. виготовлення технічного паспорту на нежитлове приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. В. Великого, 46, площею 33,4 м. кв.;
4.4. внесення вказаних вище об`єктів в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою в особі Дрогобицької міської ради Львівської області.
5. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту