Про включення в перелік об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу нежитлового приміщення

14.11.2016 448

Про включення в перелік об’єктів, що підлягають  приватизації шляхом  викупу нежитлового приміщення

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _____________ 2016 № ___

Про включення в перелік об’єктів,
що підлягають приватизації шляхом
викупу нежитлового приміщення

Розглянувши заяви фізичних та юридичних осіб щодо включення у перелік об’єктів, що підлягають приватизації нежитлових приміщень, беручи до уваги рекомендацію постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол №28 від 04.11.2016р.), керуючись п. 30 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України “Про приватизацію державного майна”, “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, міська рада вирішила :
1. Включити в перелік об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу нежитлові приміщення згідно з додатком.
2. Відділу оренди та приватизації комунального майна виконкому Дрогобицької міської ради забезпечити внесення даного об`єкту в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою м. Дрогобича в особі Дрогобицької міської ради та провести подальшу приватизацію об’єкту.
3. Виконання даного рішення покласти на відділ оренди та приватизації комунального майна виконкому Дрогобицької міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту