Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу на укладення договорів оренди нежитлових приміщень

24.02.2023 5650

Про включення до Переліку другого типу  об’єктів комунальної  власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу на укладення договорів оренди нежитлових приміщень

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про включення до Переліку другого типу
об’єктів комунальної власності територіальної громади
в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу
на укладення договорів оренди нежитлових приміщень

Беручи до уваги звернення директора Дрогобицької дитячої художньої школи Дрогобицької міської ради № 51/3-32 від 04.01.2023 р., голови Науково-культурологічного товариства «Бойківщина» № 130/3-32 від 12.01.2023 р. враховуючи протокол постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ 33 від 20.02.2023 року), протокол постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (№ 70 від 23.02.2023 р.), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483, рішенням Дрогобицької міської ради № 612 від 09.09.2021 р. «Про затвердження Положення про оренду майна Дрогобицької міської територіальної громади», рішенням Дрогобицької міської ради № 781 від 25.11.2021 р. «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади», міська рада вирішила:
1. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. І. Франка, 14, площею 165,7 кв. м. та надати дозвіл комунальному закладу «Дрогобицький культурно-освітній центр імені Івана Франка» Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. І. Франка, 14, пл. 165,7 кв. м. з Дрогобицькою дитячою художньою школою Дрогобицької міської ради Львівської області терміном на 5 років.
1.1. Розрахунок орендної плати для Дрогобицької дитячої художньої школи Дрогобицької міської ради Львівської області здійснювати у розмірі 1,20 грн. з ПДВ в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати. За період з моменту укладення договору оренди до 31.12.2023 р. орендну плату встановити у розмірі 1,20 грн. з ПДВ в рік, яка підлягає до сплати одразу після укладення договору оренди.
2. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. М. Грушевського, 77, площею 142,8 кв. м. та надати дозвіл управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. М. Грушевського, 77, пл. 142,8 кв. м. з всеукраїнською громадською організацією «Бойківське етнологічне товариство» терміном на 3 роки.
2.1. Розрахунок орендної плати для всеукраїнської громадської організації «Бойківське етнологічне товариство» здійснювати у розмірі 2,40 грн. з ПДВ за 1 м. кв. в місяць відповідно до п. 19 Методики розрахунку орендної плати.
3. Зобов’язати орендарів, вказаних у п.п.1,2 даного рішення, укласти договори оренди, відповідно до уточнених площ, згідно виготовленої технічної документації та експертної оцінки, здійснити оплату експертної оцінки, технічної документації та страхування нежитлового приміщення, забезпечити утримання нежитлового приміщення та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
4. Орендодавцям нежитлових приміщень, зазначеним у п.п. 1,2 даного рішення оголосити конкурс для відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення ринкової вартості об’єктів нерухомого майна та затвердити висновки про вартість майна.
5. У разі, якщо на момент укладення договору оренди нежитлового приміщення (будівлі), об’єкт нерухомого майна не перебуває на балансі комунальних підприємств, установ, організацій чи управлінь виконавчих органів Дрогобицької міської ради, доручити орендодавцеві Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради підписувати договори оренди нерухомого майна від імені балансоутримувача.
Усі укладені договори оренди нерухомого майна, що не перебувають на балансі комунальних підприємств, установ, організацій чи управлінь виконавчих органів Дрогобицької міської ради, де орендодавцями виступає Управління майна громади, вважати укладеними Управлінням майна громади від імені балансоутримувача.
6. Виконання даного рішення доручити комунальному закладу «Дрогобицький культурно-освітній центр імені Івана Франка» Дрогобицької міської ради, Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика), на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту