Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу на укладення договорів оренди нежитлових приміщень

24.04.2023 5737

Про включення до Переліку другого типу  об’єктів комунальної  власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу на укладення договорів оренди нежитлових приміщень

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 


Про включення до Переліку другого типу
об’єктів комунальної власності територіальної громади
в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу
на укладення договорів оренди нежитлових приміщень.    

Беручи до уваги звернення директора Дрогобицької дитячої художньої школи Дрогобицької міської ради № 51/3-32 від 04.01.2023 р., голови Науково-культурологічного товариства «Бойківщина» № 130/3-32 від 12.01.2023 р., в. о. начальника управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради № 498/3-32 від 21.02.2023 р., № 795/3-32 від 24.03.2023 р., начальника управління майна громади № 233 від 21.03.2023 р., начальника фінансового управління № 856/3-32 від 28.03.2023 р., начальника відділу освіти № 644/3-32 від 08.03.2023 р., № 681/3-32 від 13.03.2023 р., враховуючи протокол постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ 35 від 11.04.2023 року), протокол постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (№ 73 від 12.04.2023 р.), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483, Постановою КМУ № 634 від 27.05.2022 р. «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану», рішенням Дрогобицької міської ради № 612 від 09.09.2021 р. «Про затвердження Положення про оренду майна Дрогобицької міської територіальної громади», рішенням Дрогобицької міської ради № 781 від 25.11.2021 р. «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади», міська рада вирішила:
1. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: с. Ступниця, вул. Перемоги, 1, пл. 34,0 кв. м. та надати дозвіл Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: с. Ступниця, вул. Перемоги, 1, пл. 34,0 кв. м. з Управлінням культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради терміном на 5 років.
1.1. Розрахунок орендної плати для Управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області здійснювати у розмірі 1,20 грн. з ПДВ в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати. За період з моменту укладення договору оренди до 31.12.2023 р. орендну плату встановити у розмірі 1,20 грн. з ПДВ в рік, яка підлягає до сплати одразу після укладення договору оренди.
2. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Осмомисла, 10, пл. 10,5 кв. м. та надати дозвіл відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Осмомисла, 10, пл. 10,5 кв. м. з Громадською організацією «Львівська обласна спілка політичних в’язнів України» терміном на 5 років.
2.1. Розрахунок орендної плати для Громадської організації «Львівська обласна спілка політичних в’язнів України» здійснювати у розмірі 1,20 грн. з ПДВ в рік відповідно до п. 19 Методики розрахунку орендної плати. За період з моменту укладення договору оренди до 31.12.2023 р. орендну плату встановити у розмірі 1,20 грн. з ПДВ в рік, яка підлягає до сплати одразу після укладення договору оренди.
3. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Осмомисла, 10, пл. 37,22 кв. м. та надати дозвіл відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Осмомисла, 10, пл. 37,22 кв. м. з Громадською організацією «Дрогобицька міська Станиця Львівського Крайового Братства воїнів ОУН-УПА ім. генерала Романа Шухевича-Тараса Чупринки» терміном на 5 років.
3.1. Розрахунок орендної плати для Громадської організації «Дрогобицька міська Станиця Львівського Крайового Братства воїнів ОУН-УПА ім. генерала Романа Шухевича-Тараса Чупринки» здійснювати у розмірі 1,20 грн. з ПДВ в рік відповідно до п. 19 Методики розрахунку орендної плати. За період з моменту укладення договору оренди до 31.12.2023 р. орендну плату встановити у розмірі 1,20 грн. з ПДВ в рік, яка підлягає до сплати одразу після укладення договору оренди.
4. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. І. Франка, 14, площею 165,7 кв. м. та надати дозвіл комунальному закладу «Дрогобицький культурно-освітній центр імені Івана Франка» Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. І. Франка, 14, пл. 165,7 кв. м. з Дрогобицькою дитячою художньою школою Дрогобицької міської ради Львівської області терміном на 5 років.
4.1. Розрахунок орендної плати для Дрогобицької дитячої художньої школи Дрогобицької міської ради Львівської області здійснювати у розмірі 1,20 грн. з ПДВ в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати. За період з моменту укладення договору оренди до 31.12.2023 р. орендну плату встановити у розмірі 1,20 грн. з ПДВ в рік, яка підлягає до сплати одразу після укладення договору оренди.
5. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. М. Грушевського, 77, площею 142,8 кв. м. та надати дозвіл Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. М. Грушевського, 77, пл. 142,8 кв. м. з Всеукраїнською громадською організацією «Бойківське етнологічне товариство» терміном на 3 роки.
5.1. Розрахунок орендної плати для Всеукраїнської громадської організації «Бойківське етнологічне товариство» здійснювати у розмірі 2,40 грн. з ПДВ за 1 м. кв. в місяць відповідно до п. 19 Методики розрахунку орендної плати.
6. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, площа Ринок, 1, площею 107,2 кв. м. та надати дозвіл Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради, в особі міського голови Кучми Т. Я. на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, площа Ринок, 1, пл. 107,2 кв. м. з Управлінням майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області терміном на 5 років.
6.1. Розрахунок орендної плати для Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області здійснювати у розмірі 1,20 грн. з ПДВ в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати. За період з моменту укладення договору оренди до 31.12.2023 р. орендну плату встановити у розмірі 1,20 грн. з ПДВ в рік, яка підлягає до сплати одразу після укладення договору оренди.
7. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, площа Ринок, 1, площею 139,2 кв. м. та надати дозвіл Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, площа Ринок, 1, пл. 139,2 кв. м. з Фінансовим управлінням виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області терміном на 5 років.
7.1. Розрахунок орендної плати для Фінансового управління виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області здійснювати у розмірі 1,20 грн. з ПДВ в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати. За період з моменту укладення договору оренди до 31.12.2023 р. орендну плату встановити у розмірі 1,20 грн. з ПДВ в рік, яка підлягає до сплати одразу після укладення договору оренди.
8. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: с. Бистриця, вул. Франка Івана, 98, площею 20,5 кв. м. та надати дозвіл Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: с. Бистриця, вул. Франка Івана, 98, пл. 20,5 кв. м. з КНП «Дрогобицька районна поліклініка» Дрогобицької міської ради Львівської області терміном на 5 років.
8.1. Розрахунок орендної плати для з КНП «Дрогобицька районна поліклініка» Дрогобицької міської ради Львівської області здійснювати у розмірі 1,20 грн. з ПДВ в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати. За період з моменту укладення договору оренди до 31.12.2023 р. орендну плату встановити у розмірі 1,20 грн. з ПДВ в рік, яка підлягає до сплати одразу після укладення договору оренди.
9. Зобов’язати орендарів, вказаних у п.п.2,3,4,5 даного рішення, укласти договори оренди, відповідно до уточнених площ, згідно виготовленої технічної документації та експертної оцінки, здійснити оплату експертної оцінки, технічної документації та страхування нежитлового приміщення, забезпечити утримання нежитлового приміщення та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
10. Орендодавцям нежитлових приміщень, зазначеним у п.п. 2,3,4,5 даного рішення оголосити конкурс для відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення ринкової вартості об’єктів нерухомого майна та затвердити висновки про вартість майна.
11. У разі, якщо на момент укладення договору оренди нежитлового приміщення (будівлі), об’єкт нерухомого майна не перебуває на балансі комунальних підприємств, установ, організацій чи управлінь виконавчих органів Дрогобицької міської ради, доручити орендодавцеві Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради укладати договори оренди нерухомого майна від імені балансоутримувача.
11.1. Усі укладені договори оренди нерухомого майна, що не перебувають на балансі комунальних підприємств, установ, організацій чи управлінь виконавчих органів Дрогобицької міської ради, де орендодавцями виступає Управління майна громади, вважати укладеними Управлінням майна громади від імені балансоутримувача.
12. Виконання даного рішення доручити комунальному закладу «Дрогобицький культурно-освітній центр імені Івана Франка» Дрогобицької міської ради, Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради, Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради, відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької ради.
13. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика), на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту