Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу на укладення договору оренди нежитлових приміщень

13.09.2022 5253

Про включення до Переліку другого типу  об’єктів комунальної  власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу на укладення договору оренди нежитлових приміщень

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про включення до Переліку другого типу
об’єктів комунальної власності територіальної громади
в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу
на укладення договору оренди нежитлових приміщень

Беручи до уваги звернення юридичних осіб, враховуючи протокол постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ _ від 07.09.2022 року), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483, рішенням сесії Дрогобицької міської ради № 612 від 09.09.2021 р. «Про затвердження Положення про оренду майна Дрогобицької міської територіальної громади», рішенням сесії Дрогобицької міської ради № 781 від 25.11.2021 р. «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади», міська рада вирішила:
1. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлову будівлю комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Т. Шевченка, 29, площею 375,4 кв. м. та надати дозвіл Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлової будівлі за адресою: м. Дрогобич, вул. Т. Шевченка, 29, пл. 375,4 кв. м. з Львівською обласною прокуратурою терміном на 5 років.
1.1. Розрахунок орендної плати для Львівської обласної прокуратури здійснювати у розмірі 1,00 грн. без ПДВ в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати.
2. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Л. Українки, 70, площею 74,3 кв. м. та надати дозвіл Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Л. Українки, 70, пл. 74,3 кв. м. з Львівською обласною прокуратурою терміном на 5 років.
2.1. Розрахунок орендної плати для Львівської обласної прокуратури здійснювати у розмірі 1,00 грн. без ПДВ в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати.
3. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Т. Шевченка, 3, площею 49,0 кв. м. та надати дозвіл Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Т. Шевченка, 3, пл. 49,0 кв. м. з Дрогобицькою міською організацією Товариства Червоного Хреста України терміном на 5 років.
3.1. Розрахунок орендної плати для Дрогобицької міської організації Товариства Червоного Хреста України здійснювати у розмірі 1,00 грн. без ПДВ в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати.
4. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону об’єкти нерухомого майна Дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ), а саме: приміщення спортивного залу пл. 504,7 м. кв., футбольний майданчик зі штучним покриттям пл. 2400 м. кв., тренажерний зал пл. 486,6 м. кв., басейн пл. 517,8 м. кв., футбольне поле трав»яне площею 6000 м. кв., що належать до комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Сахарова, 2а та надати дозвіл відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору погодинної оренди приміщення спортивного залу пл. 504,7 м. кв., футбольного майданчика зі штучним покриттям пл. 2400 м. кв., тренажерного залу пл. 486,6 м. кв., басейну пл. 517,8 м. кв., футбольного поля трав»яного пл. 6000 м. кв. за адресою: м. Дрогобич, вул. Сахарова, 2а, з Дрогобицькою муніципальною футбольною командою «Галичина» терміном на 5 років.
4.1. Розрахунок погодинної орендної плати для Дрогобицької муніципальної футбольної команди «Галичина» здійснювати у розмірі 1 грн. без ПДВ в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати незалежно від кількості використаних годин.
5. Зобов’язати орендарів, вказаних у п.п.1-4 даного рішення, укласти договори оренди, відповідно до уточнених площ, згідно виготовленої технічної документації та експертної оцінки, здійснити оплату експертної оцінки, технічної документації та страхування нежитлових приміщень, забезпечити утримання нежитлових приміщень та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
6. Виконання даного рішення доручити управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту