Про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких підлягають продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) та про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

08.04.2024 7899

Про включення до переліку  земельних ділянок, право оренди яких підлягають продажу на конкурентних засадах  (на земельних торгах у формі електронного аукціону) та про надання  дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

 


Про включення до переліку
земельних ділянок,
право оренди яких підлягають
продажу на конкурентних засадах
(на земельних торгах у формі
електронного аукціону) та про надання
дозволу на виготовлення технічної
документації щодо встановлення (відновлення)
меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)       

Розглянувши звернення юридичної особи ТзОВ агрофірма «ВАТРА» (Мирослав ЯНІВ), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 81 від 04.04.2024р.), керуючись ст. 12, ст. 93, ч. 2 ст. 127, ст. 134 Земельного кодексу України, Законами України «Про оцінку земель», «Про землеустрій», відповідно до           п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада  в и р і ш и л а:

1. Включити до переліку земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону), земельну ділянку площею 20 га в с. Раневичі Дрогобицького району, кадастровий номер 4621286100:03:000:0013, для ведення товарного сільськогосподарського призначення.
2. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Ірина КІС) надати дозвіл на виготовлення технічної  документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку, зазначену в п. 1 цього рішення, з метою підготовки лоту до продажу права оренди на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
3. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Ірина КІС) забезпечити фінансування підготовки лоту для проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту