Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

17.10.2018 424

Про включення до  переліку  земельних ділянок  для підготовки Лотів для  продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону  та  надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ___________ 2018 року № _____

Про включення до переліку земельних ділянок
для підготовки Лотів для продажу права оренди
земельних ділянок на земельних торгах у формі
аукціону та надання дозволу на виготовлення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки

Розглянувши лист відділу оренди та приватизації комунального майна (Р. Росоха), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 108 від 18.10.2018р.), з метою забезпечення ефективного використання земель, залучення додаткових коштів у місцевий бюджет, враховуючи вимоги п.5.ст.135, п.5 ст.136 Земельного кодексу України яким передбачено, що фінансування підготовки Лотів до продажу земельних ділянок чи прав на них державної, комунальної, приватної власності на земельних торгах та проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів Виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором земельних торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються Переможцем земельних торгів, і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Включити до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди на земельних торгах наступну земельну ділянку:
1.1. Земельна ділянка орієнтовною площею 4,8 га. в районі вулиць Северина Наливайка та Андрея Шептицького, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.
2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 4,8 га. районі вулиць Северина Наливайка та Андрея Шептицького, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури, з метою продажу права оренди на неї на земельних торгах у формі аукціону.
3. Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки Лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів Виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються Переможцем земельних торгів.
4. Доручити міському голові укласти Договір із спеціалізованою організацією ПП «Фірма «СОМГІЗ» – Виконавцем земельних торгів про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону.
5. Виконавчому комітету забезпечити подання на затвердження сесією міської ради розроблений та погоджений в установленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.п.1.1. даного Рішення.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту