Про включення до Переліку першого типу зовнішніх теплових мереж, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону

25.10.2023 6624

Про включення до Переліку першого типу зовнішніх теплових мереж,  які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону

Додаткове

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про включення до Переліку першого типу
зовнішніх теплових мереж,
які підлягають передачі в оренду
шляхом проведення аукціону  

З метою забезпечення прозорості та відкритості наповнення бюджету територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради, беручи до уваги звернення т.в.о. директора КП «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради № 2718/3-32 від 16.10.2023 р., керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483, рішенням сесії Дрогобицької міської ради № 612 від 09.09.2021 р. «Про затвердження Положення про оренду майна Дрогобицької міської територіальної громади», міська рада вирішила:
1. Включити в Перелік об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) з права укладення договору оренди у ЕТС Prozorro.Продажі зовнішні теплові мережі, які обліковуються на балансі комунального підприємства «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради загальною довжиною 2807 п.м. (діаметром 273-57 мм), що знаходяться за адресою: м. Дрогобич, вул. Індустріальна.
2. Включити в Перелік об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) з права укладення договору оренди у ЕТС Prozorro.Продажі зовнішні теплові мережі, які обліковуються на балансі комунального підприємства «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради загальною довжиною 3649 п.м. (діаметром 325-57 мм), що знаходяться за адресою: м. Дрогобич, вул. Є. Коновальця.
3. Включити в Перелік об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) з права укладення договору оренди у ЕТС Prozorro.Продажі зовнішні теплові мережі, які обліковуються на балансі комунального підприємства «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради загальною довжиною 2225 п.м. (діаметром 219-57 мм), що знаходяться за адресою: м. Дрогобич, вул. М. Грушевського.
4. Комунальному підприємству «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради забезпечити :
4.1. оприлюднення Переліку об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) згідно з вимогами Закону України «Про оренду державного і комунального майна»;
4.2. вчинення усіх необхідних дій, пов’язаних з передачею в оренду об’єктів комунальної власності шляхом проведення електронних торгів (аукціону) у порядку, визначеному чинним законодавством України.
5. Орендареві здійснити оплату експертної оцінки, технічної документації та страхування об’єкту оренди, забезпечити утримання об’єкту оренди та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
6. Виконання даного рішення доручити комунальному підприємству «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу.

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту