Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2018 рік з метою фінансування Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України «Верховина»

16.04.2018 346

Про внесення змін до міського  бюджету м. Дрогобича на 2018 рік  з метою фінансування  Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України «Верховина»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ____________2018 № ___

Про внесення змін до міського
бюджету м. Дрогобича на 2018 рік
з метою фінансування
Заслуженого Прикарпатського ансамблю
пісні та танцю України «Верховина»

Враховуючи необхідність виділення коштів для надання фінансової підтримки ансамблю пісні та танцю «Верховина», враховуючи погодження постійної комісії ради з питань бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від _______2018 № __), керуючись п.23 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Внести зміни до видаткової частини, джерел фінансування загального та спеціального фондів бюджету м. Дрогобича на 2018 рік, переліку об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку), згідно з додатками №№ 1, 2, 3.
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) внести відповідні зміни до розпису міського бюджету м.Дрогобича на 2018 рік.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту