Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2017 рік

02.11.2017 342

Про внесення змін до міського  бюджету м. Дрогобича на 2017 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ___________2017 № __

Про внесення змін до міського
бюджету м. Дрогобича на 2017 рік

На виконання ст. 78 Бюджетного кодексу України, на підставі офіційного висновку фінансового управління щодо перевиконання дохідної частини міського бюджету м. Дрогобича за підсумками 10-ми місяців 2017 року (додається), враховуючи необхідність виділення додаткових коштів на заробітну плату у зв’язку з прийняттям постанови КМУ від 24.05.2017 №353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 та визнання такими, що втратили чинність деяких постанов Кабінету Міністрів України», розглянувши листи головних розпорядників щодо виділення додаткових коштів та необхідності внесення змін до затверджених призначень, заяви депутатів Дрогобицької міської ради щодо скерування коштів передбачених на виконання депутатських запитів, враховуючи погодження постійної комісії ради з питань бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від______2017 №___), керуючись п.23 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Внести зміни до дохідної, видаткової частини, джерел фінансування загального та спеціального фондів бюджету м. Дрогобича на 2017 рік, переліку об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку), переліку програм, міжбюджетних трансфертів з міського бюджету м.Дрогобича місцевим/державному бюджетам на 2017 рік згідно з додатками № № 1, 2, 3, 4, 5, 6.
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) внести відповідні зміни до розпису міського бюджету м. Дрогобича на 2017 рік.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту