Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2017 рік

12.09.2017 326

Про внесення змін до міського  бюджету м. Дрогобича на 2017 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

 від   _____________2017 № __

Про внесення змін до міського

бюджету м. Дрогобича на 2017 рік

На виконання ст. 78 Бюджетного кодексу України, на підставі офіційного висновку фінансового управління щодо перевиконання дохідної частини міського бюджету м. Дрогобича за підсумками 8-ми місяців 2017 року (додається), враховуючи необхідність виділення додаткових коштів на заробітну плату у зв’язку з прийняттям постанови  КМУ від 24.05.2017 №353 « Про  внесення змін до постанови  Кабінету Міністрів України від  9 березня 2006 р.№268 та визнання такими, що втратили чинність деяких  постанов Кабінету  Міністрів  України», враховуючи необхідність виділення додаткових коштів для фінансової підтримки закладів охорони здоров’я, в зв’язку з наданням медичних послуг мешканцям з інших територій, розглянувши листи головних розпорядників щодо виділення додаткових коштів та необхідності внесення змін до затверджених призначень, заяви депутатів Дрогобицької міської ради щодо скерування коштів передбачених на виконання депутатських запитів, враховуючи погодження постійної комісії ради з питань бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол  від______2017 №___), керуючись п.23 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:

  1. Внести зміни до дохідної, видаткової частини, джерел фінансування загального та спеціального фондів бюджету м. Дрогобича на 2017 рік, переліку об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку), переліку програм згідно з додатками №№ 1, 2, 3, 4, 5.
  2. 2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) внести відповідні зміни до розпису міського бюджету м. Дрогобича на 2017 рік.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

 Міський голова                                                                                               Т.Кучма

 

Додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту