Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2016 рік

04.05.2016 508

Про внесення змін до міського  бюджету м. Дрогобича на 2016 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від ___________2016 № ___

Про внесення змін до міського

бюджету м. Дрогобича на 2016 рік

 

Беручи до уваги рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від ________2016 № __ «Про внесення змін до міського бюджету м.Дрогобича на 2016 рік», на виконання п.4 ст.14 Бюджетного кодексу України, беручи до уваги залишок коштів на рахунках загального фонду міського бюджету на 01.01.2016 року, на виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від 31.03.2016 № 229 «Про виділення коштів на встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих воїнів АТО», розглянувши листи розпорядників коштів міського бюджету щодо виділення коштів та необхідності внесення змін до затверджених бюджетних призначень, заяви депутатів Дрогобицької міської ради щодо скерування коштів передбачених на виконання депутатських запитів, враховуючи погодження постійної комісії ради з питань бюджету фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від _________2016 № __), керуючись п.23 ч. 1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:

 

  1. Внести зміни до видаткової частини, джерел фінансування, загального та спеціального фондів бюджету м. Дрогобича на 2016 рік, переліку об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку), згідно з додатками №№ 1, 2, 3.
  2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) внести відповідні зміни до розпису міського бюджету м.Дрогобича на 2016 рік.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

 

Міський голова                                                                                               Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Розпорядження міського головиДокументів: 1787 Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту