Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2019 рік

02.09.2019 647

Про внесення змін до міського  бюджету м. Дрогобича на 2019 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ____________2019 № ___

Про внесення змін до міського
бюджету м. Дрогобича на 2019 рік

На виконання ст. 78 Бюджетного кодексу України, на підставі офіційного висновку фінансового управління щодо перевиконання дохідної частини загального фонду міського бюджету м. Дрогобича за підсумками 8-ми місяців 2019 року (додається), розглянувши листи розпорядників коштів щодо виділення коштів та внесення змін до затверджених призначень, заяви депутатів щодо скерування коштів передбачених на виконання депутатських запитів, враховуючи погодження постійної комісії ради з питань бюджету,фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від_________№____), керуючись п.23 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Внести зміни до дохідної, видаткової частини, джерел фінансування загального та спеціального фондів бюджету м. Дрогобича на 2019 рік, розподілу коштів бюджету розвитку, міжбюджетні трансферти з міського бюджету м.Дрогобича на 2019 рік згідно з додатками №№ 1, 2, 3, 4, 5.
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) внести відповідні зміни до розпису міського бюджету м.Дрогобича на 2019 рік.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту