Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2018 рік

17.10.2018 238

Про внесення змін до міського  бюджету м. Дрогобича на 2018 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ____________2018 № ___

Про внесення змін до міського
бюджету м. Дрогобича на 2018 рік

Враховуючи критичну ситуацію, яка склалась із забезпеченням з державного бюджету мешканців м.м. Дрогобича та Стебника хворих на цукровий та нецукровий діабет необхідними препаратами, розглянувши листи розпорядників коштів щодо внесення змін до затверджених призначень, враховуючи погодження постійної комісії ради з питань бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від 18.10.2018 №71), керуючись п.23 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Внести зміни до видаткової частини, джерел фінансування загального та спеціального фондів бюджету м. Дрогобича на 2018 рік, переліку об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку) згідно з додатками №№ 1, 2, 3.
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) внести відповідні зміни до розпису міського бюджету м.Дрогобича на 2018 рік.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту