Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2018 рік

10.08.2018 314

Про внесення змін до міського  бюджету м. Дрогобича на 2018 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ____________2018 № ___

Про внесення змін до міського
бюджету м. Дрогобича на 2018 рік

На виконання ст. 78 Бюджетного кодексу України, на підставі офіційного висновку фінансового управління щодо перевиконання дохідної частини міського бюджету м. Дрогобича за підсумками 7-ми місяців 2018 року (додається), на виконання рішення сесії «Про надання поворотної фінансової допомоги КП «КМГ», розглянувши листи розпорядників коштів щодо виділення коштів та внесення змін до затверджених призначень, заяви депутатів щодо скерування коштів на виконання депутатських запитів, враховуючи погодження постійної комісії ради з питань бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від _______2018 № __), керуючись п.23 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Внести зміни до дохідної, видаткової частини, джерел фінансування загального та спеціального фондів бюджету м. Дрогобича на 2018 рік, переліку об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку), міжбюджетні трансферти з міського бюджету м.Дрогобича на 2018 рік, повернення кредитів до міського бюджету та розподіл надання кредитів з міського бюджету в 2018 році згідно з додатками №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6.
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) внести відповідні зміни до розпису міського бюджету м.Дрогобича на 2018 рік
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту