Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2018 рік

15.06.2018 335

Про внесення змін до міського  бюджету м. Дрогобича на 2018 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ____________2018 № ___

Про внесення змін до міського
бюджету м. Дрогобича на 2018 рік

Враховуючи перевиконання дохідної частини спеціального фонду міського бюджету м. Дрогобича, розглянувши листи розпорядників коштів щодо виділення коштів та внесення змін до затверджених призначень, розглянувши заяви депутатів Дрогобицької міської ради щодо скерування коштів передбачених на виконання депутатських запитів, враховуючи погодження постійної комісії ради з питань бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від ____________2018 №___), керуючись п.23 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Внести зміни до дохідної, видаткової частини, джерел фінансування та переліку об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку) згідно з додатками №№ 1, 2, 3,4.
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) внести відповідні зміни до розпису міського бюджету м. Дрогобича на 2018 рік
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту