Про внесення змін до Положення про громадський бюджет м. Дрогобича, затвердженого рішенням сесії Дрогобицької міської ради № 479 від 30.11.2016 року

10.10.2017 376

Про внесення змін до Положення  про громадський бюджет м. Дрогобича, затвердженого рішенням сесії  Дрогобицької міської ради  № 479 від 30.11.2016 року

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
XXVIII сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від ________року № ___

Про внесення змін до Положення
про громадський бюджет м. Дрогобича,
затвердженого рішенням сесії
Дрогобицької міської ради
№ 479 від 30.11.2016 року

Керуючись статтями 25 та 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету м. Дрогобича та розвитку демократичного процесу обговорення громадою напрямів використання бюджетних коштів та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол №____ від________ р.), з урахуванням ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:
1. Затвердити “Положення про громадський бюджет м. Дрогобича”
в новій редакції згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) забезпечити фінансування громадського бюджету за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Дрогобича.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту