Про внесення змін до порядку денного ХLІІ сесії Дрогобицької міської ради

20.09.2023 6523

Про внесення змін до  порядку денного  ХLІІ сесії Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про внесення змін до порядку денного
ХLІІ сесії Дрогобицької міської ради

Керуючись п. 13 ст. 46 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.25 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:
Внести зміни до  порядок  денний  ХLІІ  сесії Дрогобицької міської ради та доповнити такими питаннями:

1.1.Про передачу захисної споруди цивільного захисту (сховище) № 49707 на баланс управління культури та розвитку туризму.
1.2. Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону та про приватизацію нежитлової будівлі шляхом аукціону.
1.3. Про підтвердження факту перебування об’єктів нерухомого майна в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області.
1.4. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.
1.5.Про підтвердження дії підпунктів 1.6, 1.7., 1.8., 1.9., 1.10. пункту 1 та пункту 2 в частині втрати чинності окремих пунктів рішення Дрогобицької міської ради від 14.09.2023 року № 1859 “Про затвердження положень про відділи та управління виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, положення про відділ діяльності ради Дрогобицької міської ради, положення про управління виконавчих органів Дрогобицької міської ради”.

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту