Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території Дрогобицької міської ради на 2023 рік

20.01.2023 5484

Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території Дрогобицької міської ради на 2023 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____


Про внесення змін до Програми розвитку
земельних відносин на території
Дрогобицької міської ради на 2023 рік

Розглянувши службову записку Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, з метою забезпечення проведення робіт по землеустрою, проведення нормативної грошової оцінки земель частини територіальної громади, підготовки лотів до продажу, для проведення земельних торгів з продажу земельних ділянок у власність та прав на них, відповідно до ст.ст. 134-139 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ___ від ___.____.2023р.), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № ___ від ___.___.2023р.),  керуючись пунктами 22, 34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Внести зміни до Програми розвитку земельних відносин на території Дрогобицької міської ради на 2023 рік, затвердженої рішенням Дрогобицької міської ради від 08.12.2022 року № 1367 «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин на території Дрогобицької міської ради на 2023 рік», а саме:
1.1 Розділ 4. «Фінансове забезпечення програми» Програми розвитку земельних відносин на території Дрогобицької міської ради на 2023 рік викласти в наступній редакції: «Фінансове забезпечення заходів, передбачених Програмою, здійснюється за рахунок бюджетного фінансування та коштів юридичних та фізичних осіб. Витрати на реалізацію Програми за розрахунками складають 297 000 грн. Структура та обсяги витрат наведені в Додатку до Програми.»
1.2. Додаток до Програми розвитку земельних відносин на території Дрогобицької міської ради на 2023 рік «Обсяги витрат на проведення заходів згідно з Програмою розвитку земельних відносин на території Дрогобицької міської ради на 2023 рік» викласти у новій редакції згідно з Додатком 1.
1.3. Паспорт Програми розвитку земельних відносин на території Дрогобицької міської ради на 2023 рік викласти у новій редакції згідно з Додатком 2.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2023 рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (М. Свідовська).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестиції (Р. Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту