Про внесення змін до Регламенту Дрогобицької міської ради восьмого скликання

18.06.2024 8338

Про внесення  змін до Регламенту  Дрогобицької міської ради восьмого скликання

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

Про внесення змін до Регламенту
Дрогобицької міської ради
восьмого скликання

З метою приведення у відповідність до вимог законодавства Регламенту Дрогобицької міської ради восьмого скликання, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (протокол від ______ 2024 року № _____), відповідно до Закону України від 22.02.2024 року № 3590-ІХ “Про внесення змін до Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні” щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування”, міська рада вирішила:
1. Внести зміни у Регламент Дрогобицької міської ради восьмого скликання, затверджений рішенням міської ради від 22.01.2021 року № 55 “Про затвердження Регламенту Дрогобицької міської ради восьмого скликання”, а саме:
– п.3 ч. 4 ст. 4 викласти в новій редакції “Засідання постійної комісії транслюється в мережі Інтернет у режимі реального часу та підлягає відеофіксації з подальшим зберіганням (не менше п’яти років) та оприлюдненням відеозапису засідання. Відеозапис пленарного засідання ради оприлюднюється в частині, що транслюється відповідно до цього Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, невідкладно після закінчення засідання, але не пізніше наступного дня після проведення засідання, на офіційному веб-сайті ради чи в інший спосіб із забезпеченням відкритого доступу до відеозапису”;
– ч. 9 ст. 12 викласти у новій редакції “Постійні комісії проводять свою роботу у формі засідань. Засідання постійної комісії скликається в міру необхідності і є повноважним, якщо в ньому бере участь більше половини депутатів від загального складу комісії”;
– доповнити ст. 12 частиною 15 “Висновки і рекомендації постійної комісії приймаються відкритим поіменним голосуванням більшістю голосів від загального складу комісії і підписуються головою комісії, а в разі його відсутності – заступником голови або секретарем комісії. Протоколи засідань комісії, в яких зазначаються результати поіменного голосування, підписуються головою і секретарем комісії. Висновки, рекомендації, протоколи засідань постійної комісії є відкритими та оприлюднюються і надаються на запит відповідно до ЗУ “Про доступ до публічної інформації”.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (Володимир Дзерин).

Міський голова      Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту