Про внесення змін до рішення від 30.08.17р. №860 Про погодження заходів на врегулювання заборгованості за спожитий природний газ КП «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради

21.09.2018 354

Про внесення змін до рішення  від 30.08.17р. №860 Про погодження заходів  на врегулювання заборгованості  за спожитий природний газ КП «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
сесія_____скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від ___________2018 р. №____

Про внесення змін до рішення
від 30.08.17р. №860 Про погодження заходів
на врегулювання заборгованості
за спожитий природний газ
КП «Дрогобичтеплоенерго»
Дрогобицької міської ради

Розглянувши клопотання директора КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР щодо виконання вимог ПАТ НАК «Нафтогагаз України» для укладення договору на реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ у відповідності до Закону України від 03.11.2016 № 1730 «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії», Постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2017р. №222 «Про затвердження типового договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля транспорту та зв’язку ( протокол № від ), керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:
1. Доповнити рішення сесії Дрогобицької міської ради від 30.08.2017р. №816, пунктом 5 в наступній редакції:
Уповноважити міського голову погодити договори реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ між комунальним підприємством «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради та НАК «Нафтогаз України» від імені Дрогобицької міської ради .
Уповноважити міського голову підписати договори про надання місцевої гарантії між НАК «Нафтогаз України» та Дрогобицькою міською радою, який укладається окремо до кожного договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природній газ.
2. Пункти 5 рішення сесії Дрогобицької міської ради від 30.08.2017р. №816 вважати пунктами 6.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти та постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології довкілля, транспорту та зв’язку ( А. Янів).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту