Про внесення змін до рішень міської ради

10.08.2018 318

Про внесення змін до рішень міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
________ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ___________ 2018 року № ______

Про внесення змін
до рішень міської ради

Розглянувши клопотання фізичних осіб, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 103 від 02.08.2018р.), керуючись статтями 12, 118, 121, 140, 141, 142, 145 Земельного кодексу України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», і відповідно до п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Внести зміни в підпункт 1.16 пункт 1 рішення міської ради від 18 серпня 2016 р. № 345 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», у зв’язку із зміною власника, а саме викласти його в наступній редакції:
1.1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на земельну ділянку орієнтовною площею 334 кв.м. на вул. Самбірській, 68, для обслуговування добудови до квартири, Сидору Ігорю Михайловичу, прож. с. Новий Кропивник, Дрогобицького району, Дубіль Оксані Ігорівні, прож. м. Дрогобич.
2. Внести зміни в підпункт 1.3. пункту 1 рішення міської ради від 06 лютого 2018 року № 1080 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)», у зв’язку із зміною власника, а саме викласти його в наступній редакції:
2.1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, на земельну ділянку орієнтовною площею 308 кв. м. вул. І. Франка, 30, Кузнєцову Валерію Федоровичу, прож. м. Дрогобич.
3. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту