Про внесення змін та доповнення Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік

18.06.2024 8420

Про  внесення змін та доповнення Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

Про внесення змін та доповнення
Плану діяльності з підготовки проектів
регуляторних актів на 2024 рік

З метою забезпечення здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, розглянувши службову записку начальника відділу соціально-психологічної, правової підтримки та взаємодії з захисниками, захисницями та членами їх сімей від 24.05.2024 №10,  враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань  депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (протокол №______ від ________________), відповідно до ст. 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись ст. 25 та ч.1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
в и р і ш и л а :

1. Внести зміни  до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік, доповнивши його пунктом 25 (додається).
2. Управлінню цифровізації, інформаційної політики та комунікацій оприлюднити це рішення на офіційному сайті Дрогобицької міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань  депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (В.Дзерин).

 

Міський голова      Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту